Společnost DDT s.r.o. 
se od jejího založení, v roce
2003, zabývá zpracováním a
convertingem lepících pásek.

Společnost DDT s.r.o. se od jejího založení, v roce 2003, zabývá zpracováním a convertingem lepících pásek. Za dvacetileté působení na trhu jsme získali velké množství znalostí a řešení, díky kterým jsme schopni vyjít vstříc našim zákazníkům.

Od roku 2007 jsme certifikovanou společností pro normu ISO 9001:2015. Tento certifikát Systému managementu kvality podtrhuje kvalitu našich výrobních procesů, výrobků a služeb. Jsme registrovanou společností v systému IMDS (International Material Data System) a DUNS (Data Universal Numbering System). 

Naše firma patří mezi významné partnery společnosti Tesa, která se řadí mezi přední světové výrobce technických lepících pásek.

 

Společnost DDT s.r.o.  se od jejího založení, v roce 2003, zabývá zpracováním a convertingem lepících pásek.

Naše
principy

Inovace

Inovace

Stále se snažíme přistupovat ke každému procesu tak, abychom dosáhli pokroku ve výrobě a zvýšení její kvality. 

Individuální řešení

Individuální řešení

Hledáme řešení, která budou nejlepší pro našeho obchodního partnera. Vždy se jedná o individuální konzultaci, kdy společně najdeme ideální řešení.

Komunikace

Komunikace

Využíváme komunikace, k tomu, abychom vytvořili dlouhodobé, vzájemně prospěšné vztahy mezi námi a našimi obchodními partnery.

Zapojení lidí

Zapojení lidí

Využíváme znalostí a schopností našich pracovníků, abychom vytvořili nejen příjemné pracovní prostředí ale také nejvíce vhodných pohledů na výrobu.

Pro více informací 
nás neváhejte kontaktovat

Více informací